• slidebg1
  Promosyon
  Portal
  Logolu ürünlerde tasarruf sağlar
  Operasyon yükünü hafifletir
  Maliyetlerinizi kontrol altına alır
  Bayinin seçeneğini artırır.
  25000 +
  Mutlu Bayi
  30 + Marka
 • darkblurbg
  Merchandise
  Shop
  Perakende Kalitesinde Marka Logolu Ürünlerle
  Ek Gelir Yaratın.
 • slidebg1
  B2B Satın Alma Platformlarımız
 • slidebg1
  Ticari Pazarlama Projeleri
  OnPack Promosyon
  Marka Bilinirliliği
  Artan Satışlar

ŞİRKET PROFİLİ

Hem promosyon ürünlerinde hem de perakende kalitesindeki TASARIM ürünleri ile Türkiye’nin Lider ürün tasarımcısı On-Net, 1999 yılından bu yana dünya çapında tedarik ettiği 5.000’ den fazla çeşit ürünü ile tüm sektörlerde faaliyet gösteren firmaların markalarına değer katmaktadır.


On-Net ürünleri, Avrupa, Uzakdoğu ve Türkiye’ den tedarik edilir veya On-Net için özel olarak üretilir. On-Net temsilcisi olduğu Dünya markaları sayesinde kurumsal firmaların neredeyse tüm ihtiyaçlarına yanıt verebilen geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.


Teknoloji kullanımında önder olan On-Net tüm kurumsal ürün ve çözüm ihtiyaçlarını on-line olarak müşterilerine sunar. Özellikle www.onnetb2b.com “on-line ürün satın alma platformu” ile güncel satış fiyatlı ve gerçek zamanlı stok görüntülemesi ile müşterilerine acil ürün ihtiyaçlarında uçtan uca baskılı veya tasarım çözümler üretir.


On-Net, bünyesindeki güçlü stokları, 10.000m2 büyüklükteki lojistik merkezindeki depolama, baskı, paketleme, kargo birimleri; Grup bünyesindeki yazılım firması Aristo ve ERP altyapısı ile satış artırıcı, markaya değer katan projeler üretir, hızlı ve güvenilir sevkiyatlar yapar.


ON-NET Tanıtım Videomuz

Neden ON-NET?

o On-Net Türkiye’ nin en büyük ürün odaklı şirketidir. Konsantrasyonu promosyon veya perakende kalitesinde tasarımla her ihtiyaca yanıt verebilecek ürünleri kurumsal firmalara sunmaktır.
o Uçtan uca sorunsuz ve anında çözüm arayan firmalar On-Net’i tercih eder.
o On-Net müşterilerinin satış, pazarlama, kurumsal iletişim ve satın alma bölümlerine yaratıcı ticari pazarlama çözümleriyle, stoklu promosyon portal ve merchandising web siteleriyle ve güçlü teknik alt yapısı ile destek verir.
o Sadece ürün satmaz. Tecrübeli kadrosuyla Çözüm Üretir, Satış Artırır ve Değer Yaratır…